Spawarka Trafilux Trafimig 330 C

Producent:
Kod produktu: TRAFIMIG 330 C
Dostępność: Wysyłka w ciągu 48h
Ilość zamówienia
3849.00
Zapytaj o produkt

Profesionalny mocny półautomat spawalniczy

Trafimig 330 C to spawarka do spawania stali niskowęglowej, niskostopowej MAG, stali stopowej MIG oraz stopów aluminium. Możliwe jest również zastosowanie drutu samoosłonowego służącego do spawania bez gazu osłonowego. Maksymalny prąd spawania 330 C znajdzie swoje zastosowanie w pracy z grubszymi materiałami. Możliwe metody spawania:

  • MIG/MAG
  • MMA
  • TIG Lift

Urządzenie obsługuje szpule drutu o średnicy od 0,8 - 1,2 mm o wadze do 15 kg.

Charakterystyczną cechą tego urządzenia jest to, że posiada ono gniazdo zasilania podgrzewacza gazu 36 V, które znajduje się na tylnym panelu.

Głównymi jego zaletami są:


Podwozie stworzone do pracy w warsztacie

4-kołowe podwozie idealnie sprawdzi się w każdym warsztacie. Dodatkową jego zaletą jest również możliwość transportowania na nim butli z gazem osłonowym co w znaczącym stopniu ułatwia pracę. Stabilność całego podwozia zapewniają solidne koła nawet przy używaniu dużych butli.


Czytelny wyświetlacz

Duży i "wygodny dla oka" cyfrowy wyświetlacz jest na pewno zaletą tego urządzenia.

 


Intuicyjna obsługa

Panel sterowania spawarki Trafimig 330 C jest skonstruowany w taki sposób aby praca z urządzeniem była czystą przyjemnością. Za pomocą solidnie wykonanych pokręteł i przycisków prosto i szybko jesteśmy w stanie ustawić maszynę do naszych potrzeb.


Mocny podajnik drutu

Odpowiednio dobrany mechanizm podający do urządzenia to bardzo ważna rzecz. W tym wypadku mamy do czynienia z 4 rolkami dociskowymi. Sprawia to, że drut ma mniejszą tendencję do "ślizgania" się i jego podawanie jest dużo stabilniejsze niż w przypadku podajników 2-rolkowych.

 


Tranzystory IGBT

Dzięki tranzystorom wykonanym w technologii IGBT spawarka Trafimig 330 C posiada mocny i stabilny łuk spawalniczy. Ponadto przy mniejszym zużyciu energii osiągamy lepsze parametry spawania. Kolejną z zalet tej technologii jest powstawanie mniejszych zakłóceń elektromagnetycznych niż w przypadku standardowych tranzystorów.


Tryb synergiczny

Jak wiadomo, do poprawnego wykonania spoiny wymagane jest odpowiednie ustawienie maszyny. W przypadku trybu synergicznego nie sprawia to najmniejszego problemu. Wszystko odbywa się poprzez regulację parametrów jedną gałką. Prąd spawania. prędkość podawania drutu i napięcie prądu zmieniają się "synergicznie". Ułatwia to w dużym stopniu ustawianie urządzenia do spawania.

  • Półautomat spawalniczy Trafimig 330 C
  • Uchwyt spawalniczy MIG MB 24 - 3m
  • Przewód spawalniczy MMA
  • Kabel masy
  • Instrukcja obsługi
Odbiór osobisty 0 zł
Firma kurierska od 220 zł