Palnik do papy SIEVERT tytanowy Turboroofer 60 mm + torba SIEVERT

Producent:
Kod produktu: 346051+500013
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h
Ilość zamówienia
1099.00
Zapytaj o produkt

Masz już dosyć ciężkich i niewydajnych palników do papy ? Oto rozwiązanie. Tytanowe zestawy są lekkie i efektywne.

Przedstawiamy Ci przyszłość w pracy dekarskiej – palnik do papy Sievert tytanowy, który nie tylko rewolucjonizuje sposób, w jaki pracujesz, ale także przynosi lekkość i wygodę podczas prac w trudnych warunkach.  Lekkie jak piórko, o aż 60% lżejsze od tradycyjnych palników, te narzędzia rewolucjonizują sposób, w jaki wykonujesz prace na dachu, ten palnik do papy nie tylko odciąża Twoje ręce, ale również podnosi efektywność Twojej pracy.

Jednak to nie wszystko! Tytanowy palnik do papy Sievert został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie. Dzięki ergonomicznej dwu-zaworowej rękojeści, masz pełną kontrolę nad płomieniem pilotującym, umożliwiając precyzyjną regulację bez względu na warunki. To niezrównana swoboda w Twoich dłoniach – płynność i precyzja, które sprawią, że Twoja praca stanie się łatwiejsza. 

Teraz ten tytanowy palnik do papy Sievert dostarczany jest wraz z elegancką, wytrzymałą torbą, która ułatwia transport i przechowywanie. Oznacza to, że możesz zabrać swoje narzędzia wszędzie tam, gdzie Twoja praca Cię zaprowadzi, bądź gotowy na każde wyzwanie.

Poczuj różnicę już dziś – wybierz tytanowy palnik do papy Sievert i doświadczaj lekkości, wygody i niezawodności na nowym poziomie!


  • Ergonomiczna oraz staranna konstrukcja rękojeści PRO 88 palnika do papy, zapewnia użytkownikowi najwyższy komfort pracy.
  • Doskonała jakość użytych materiałów pozwala na długowieczne używanie rękojeści PRO 88
  • Dwuzaworowa regulacja pozwala na ustawienie płomienia pilotującego co przekłada się na mniejsze zużycie gazu oraz umożliwia szybkie przełączenie na płomień główny. 

Kiedy pracujesz przez wiele godzin, dni i miesięcy naturalnym efektem jest nakładające się zmęczenie, dzięki palnikom do papy  SIEVERT wykonanym z tytanu twój wysiłek będzie zminimalizowany a sama praca stanie się o wiele wydajniejsza.

  • Dysza tytanowa 60 mm palnika do papy jest niezwykle wydajna i lekka. Silny i stabilny płomień jest bardzo odporny na wiatr, dzięki czemu możliwa jest praca nawet w trudnych warunkach.
  •  Moc cieplna wynosi aż 114 kW. Zalecane ciśnienie robocze dla dyszy tytanowej palnika do papy wynosi 4 bary. 

* Zintegrowane zestawy Sievert Turboroofer to jeden element, nie można wymieniać lanc, dysz czy rękojeści. 

 

W skład zestawu wchodzi : 

1. Zintegrowany palnik SIEVERT : 

  • rękojeść dwuzaworowa, 
  • lanca tytanowa 500 mm, 
  • dysza tytanowa 60 mm, 
  • podstawka, 
  • torba. 
Odbiór osobisty 0 zł
Firma kurierska 0 zł