Spawarka migomat Ideal Tecno Mig 380 LCD Synergic

Producent:
Kod produktu: TMIG380LCD
Ean: 5903991108531
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h
Ilość zamówienia
5679.00
Zapytaj o produkt

Profesjonalny półautomat spawalniczy

Tecno Mig 380 LCD Synergic to spawarka inwertorowa przeznaczona do spawania metodą MIG/MAG. Zasilana jest z sieci trójfazowej 400V. Maksymalny prąd spawania to 380 A. Urządzenie jest zaprojektowane do użytku profesjonalnego i przemysłowego.

Główne zalety tej spawarki:

Tryby spawania

Półautomat Tecno Mig 380 LCD Synergic posiada następujące tryby spawania:

  • MIG Stal CO2 100%
  • MIG Stal CO2 25%
  • MIG Alu
  • MIG CuSi
  • MIG Stal nierdzewna
  • MIG Samoosłonowy

  •  

Przejżysty wyświetlacz

Jedną z wielu zalet, które posiada to urządzenie jest niewątpliwie przejrzysty wyświetlacz LCD. Przekątna ekranu wynosi 7" dzięki czemu wszystkie ustawiane parametry są bardzo dobrze widoczne. Ponadto wyświetlacz posiada intuicyjne menu, które znacznie ułatwi proces ustawiania parametrów spawania.

panel LCD 7


Tranzystory IGBT

 

Półautomat spawalniczy Tecno Mig 380 LCD Synergic wykonany jest w technologii tranzystorów IGBT. Zapewnia to mniejszą ilość zakłóceń elektromagnetycznych, mniejsze spadki mocy, łatwiejsze zajarzanie łuku spawalniczego oraz stabilniejszy i posiadający lepsze parametry łuk spawalniczy.


Prosty w obsłudze

 

Urządzenie firmy IDEAL jest bardzo proste w obsłudze. Jest to spowodowane m. in. zastosowaniem synergii. Oznacza to, że za pomocą jednego pokrętła regulujemy trzy parametry jednocześnie (posuw drutu, prąd spawania i napięcie prądu). W połączeniu z intuicyjnym i czytelnym panelem LCD sprawia, że obsługa urządzenia staje się prosta i przyjemna.


Podwozie

 

Dzięki zintegrowanemu czterokołowym podwoziu maszyna jest łatwa w przemieszczaniu. 

podwozie


Gwarancja

 

To bardzo wygodne rozwiązanie dla użytkownika oferowane przez producenta. W przypadku awarii, każda spawarka Magnum objęta gwarancją zostanie od ciebie odebrana a naprawiona zostanie z powrotem dostarczone do twoich rąk. Jedyne co musisz zrobić to zgłosić usterkę.

 
Odbiór osobisty 0 zł
Firma kurierska 0 zł

Wybrane opinie