Spawarka Trafilux Trafimig 285 S

Producent:
Kod produktu: TRAFIMIG 285 S
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h
Ilość zamówienia
3099.00
Zapytaj o produkt

Oto spawarka migomat, która zapiera dech w piersiach - Trafimig 285S. To nie jest zwykła spawarka migomat, to narzędzie, które zmienia zasady gry w świecie spawania. Ale dlaczego? Bo nie chodzi tylko o sam fakt spawania - to o wiele więcej niż to.

Wyobraź sobie swobodę i precyzję, jakiej doświadczasz, gdy pracujesz z Trafimig 285S. Dzięki synergii, ta spawarka dostosowuje się automatycznie do parametrów spawania, sprawiając, że Twoja praca staje się łatwa i intuicyjna. To jak taniec z idealnym partnerem, który wiedzie Cię przez cały proces bez wysiłku.

Ale to nie koniec! Z 4-rolkowym podajnikiem drutu, Trafimig 285S zapewnia ciągłość i stabilność podczas spawania. Zapomnij o przestoju i zakłóceniach - ta spawarka migomat działa jak zegarek szwajcarski, niezawodnie i precyzyjnie.

A co najlepsze, ta spawarka jest tak prosta w obsłudze, że nawet początkujący spawacz poczuje się jak prawdziwy profesjonalista. Dzięki jej intuicyjnemu interfejsowi i ergonomicznemu designowi, obsługa Trafimig 285S staje się czystą przyjemnością.

Ale w końcu, to nie chodzi tylko o narzędzie. To chodzi o możliwości, które otwiera przed Tobą Trafimig 285S. To narzędzie, które pozwoli Ci osiągnąć mistrzostwo w spawaniu, otwierając drzwi do nieskończonych możliwości w świecie spawalnictwa.

Profesionalny mocny półautomat spawalniczy

Trafimig 285 S to spawarka do spawania stali niskowęglowej, niskostopowej MAG, stali stopowej MIG oraz stopów aluminium. Możliwe jest również zastosowanie drutu samoosłonowego służącego do spawania bez gazu osłonowego. Maksymalny prąd spawania 280 A znajdzie swoje zastosowanie w pracy z grubszymi materiałami. Możliwe metody spawania:

  • MIG/MAG
  • MMA
  • TIG Lift

Urządzenie obsługuje szpule drutu o średnicy od 0,8 - 1,6 mm o wadze do 15 kg.

Głównymi jego zaletami są:


Podwozie stworzone do pracy w warsztacie

4-kołowe podwozie idealnie sprawdzi się w każdym warsztacie. Dodatkową jego zaletą jest również możliwość transportowania na nim butli z gazem osłonowym co w znaczącym stopniu ułatwia pracę. Stabilność całego podwozia zapewniają solidne koła nawet przy używaniu dużych butli.


Czytelny wyświetlacz

Duży i "wygodny dla oka" cyfrowy wyświetlacz jest na pewno zaletą tego urządzenia.

panel


Intuicyjna obsługa

Panel sterowania spawarki migomatu Trafimig 285 S jest skonstruowany w taki sposób aby praca z urządzeniem była czystą przyjemnością. Za pomocą solidnie wykonanych pokręteł i przycisków prosto i szybko jesteśmy w stanie ustawić maszynę do naszych potrzeb.


Mocny podajnik drutu

Odpowiednio dobrany mechanizm podający do urządzenia to bardzo ważna rzecz. W tym wypadku mamy do czynienia z 4 rolkami dociskowymi. Sprawia to, że drut ma mniejszą tendencję do "ślizgania" się i jego podawanie jest dużo stabilniejsze niż w przypadku podajników 2-rolkowych.

podajnik


Tranzystory IGBT

Dzięki tranzystorom wykonanym w technologii IGBT spawarka migomat Trafimig 285 S posiada mocny i stabilny łuk spawalniczy. Ponadto przy mniejszym zużyciu energii osiągamy lepsze parametry spawania. Kolejną z zalet tej technologii jest powstawanie mniejszych zakłóceń elektromagnetyczny niż w przypadku standardowych tranzystorów.


Tryb synergiczny

Jak wiadomo do poprawnego wykonania spoiny wymagane jest odpowiednie ustawienie maszyny. W przypadku trybu synergicznego nie sprawia to najmniejszego problemu. Wszystko odbywa się poprzez regulację parametrów jedną gałką. Prąd spawania. prędkość podawania drutu i napięcie prądu zmieniają się "synergicznie". Ułatwia to w dużym stopniu ustawianie urządzenia do spawania.

  • Półautomat spawalniczy Trafilux Trafimig 285 S
  • Uchwyt spawalniczy MIG MB 24 - 3m
  • Kabel masy
  • Instrukcja obsługi
Odbiór osobisty 0 zł
Firma kurierska od 220 zł
Polecamy

Wybrane opinie